Skip to content

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje fasadowe są stosunkowo nowym ale bardzo ciekawym, eleganckim rozwiązaniem. Idealnie sprawdzą się do nowoczesnych budynków i dużych przeszkleń. Mogą być sterowane zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. 

ZF3000-BX®


Żaluzja fasadowa ze skrzynką ZF3000-BX® to jedna z najlepszych dostępnych na rynku żaluzji fasadowych. Charakteryzuje się unowocześnioną budową, wygodą oraz niezwykłą klasyką i elegancją. Pozwalają kontrolować, ile światła ma dostać się do wewnątrz, jednocześnie pełniąc funkcję izolacyjną termiczną oraz akustyczną.

Wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia długą, bezawaryjną pracę, a także odporność na zmienne warunki pogodowe.

Do wyboru ma wiele kolorów, a także dwa rodzaje profili, dzięki czemu można dopasować ją do każdego budynku, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Ponadto montaż żaluzji może odbyć się na każdym etapie budowy – zarówno w nowo powstającym budynku, jak i na istniejących już elewacjach.

Możliwość sterowania manualnego oraz elektrycznego.

Ważne! Przy wyborze żaluzji fasadowych, warto doposażyć je w czujniki wiatru. Wybór czujnika wiatru uchroni żaluzje fasadowe przed uszkodzeniem – w razie potrzeby automatycznie je zwinie, chowając bezpiecznie w kasecie. Do wyboru jest także czujnik wiatrowo-pogodowy, który, w zależności od ustawień, potrafi mierzyć i analizować natężenie światła (luxy). W razie konieczności opuści żaluzje oraz ustawi kąt nachylenia lameli tak, aby zabezpieczyć wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem.