Skip to content

Coś o nas

Serwis okien i drzwi to m.in.:

Naprawa oraz regulacja okien i drzwi z PCV, drewna oraz aluminium, wymiana szyb, uszczelek, klamek oraz okuć okiennych i drzwiowych (także na antywłamaniowe), sprawdzanie szczelności stolarki okiennej, konserwacja okien, montaż nawiewników i zatrzasku balkonowego, przerobienie okna z rozwiernego na rozwierno-uchylne. Poradzimy sobie z każdym problemem, jeśli chodzi o okna. 😉 

Montaż przesłon okiennych (i nie tylko)

Poza serwisem, zajmujemy się także montażem różnego rodzaju przesłon okiennych i nie tylko. W naszej ofercie jest do wyboru wiele rodzajów, systemów, materiałów oraz kolorów każdej z nich. Zajmujemy się montażem rolet zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Do wyboru mamy także rolety oraz żaluzje elektryczne – m. in. zasilane akumulatorowo, wiele rodzajów plis, moskitier, wertikali oraz nowość na naszym rynku – screeny.

Mało? Spokojnie. Cały czas się szkolimy i rozwijamy, aby poszerzać naszą ofertę i zadowolić wszystkie potrzeby naszych klientów. 

Poznaj nasze realizacje!

Gwarancja Jakości

Dajemy gwarancję na wszystkie nasze produkty. Dzięki temu nasi klienci nie muszą się obawiać, gdy coś ulegnie uszkodzeniu lub przestanie prawidłowo spełniać swoją funkcję oraz mają pewność, że nasza firma wywiązuje się w 100% ze swoich obowiązków.

Wiedza

Firma ROLDAN tworzona jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel, Daniel Gęglawy, działa w branży od ponad 30 lat. Nieustannie staramy się szkolić i rozwijać, poszerzać naszą ofertę tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.  

Zadowoleni Klienci

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci otrzymują od nas pomoc na każdym etapie współpracy – od zapytań ofertowych i wyboru produktów, po montaż i serwis. Stąd też coraz większe grono klientów, którzy chętnie do nas wracają.